Kdy a kde hrajeme

Přehled našich turnajů, zápasů a výsledků najdete také na našem

Galerie fotek nejen ze zápasů

 
 

ROZPIS 2020/21

PŘEBOR PRAHY ŽEN

DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM ČAS VÝSLEDEK
Astra B
HK Slavia VŠ Plzeň
8.9.
18:30
24 : 19
Astra B Tatran Střešovice S
15.9.
18:30
22 : 29
HC Háje Praha B Astra B
17.9.
17:45
26 : 20
Astra C Tatran Střešovice A
17.9.
18:30
21 : 20
Astra C HC Háje Praha B
1.10.
18:30
19 : 32
Astra B TJ Radlice
6.10.
18:30
Tatran Střešovice S Astra C
9.10.
19:45
Astra C Házená Mělník
15.10.
18:30
HK Slavia VŠ Plzeň Astra C
18.10.
14:00
Astra B Astra C
20.10.
18:30
SK Praha 4 Astra C
22.10.
19:40
Astra C TJ Radlice
29.10.
18:30
Tatran Střešovice A Astra B
30.10.
19:45
Házená Mělník Astra B
4.11.
19:00
SK Praha 4 Astra B
26.11.
19:40

 

2.LIGA ŽENY ZÁPAD
DOMÁCÍ
HOSTÉ
DATUM
ČAS
VÝSLEDEK
HC Háje Praha A Astra A
6.9.
16:00
20 :25
DHK Pardubice Astra A
20.9.
13:30
34 : 29
Sokol Písek Astra A
27.9.
15:00
ODLOŽENO
Astra A FK Hvězda Cheb
10.10.
11:00
 
Sokol Vršovice B Astra A
17.10.
10:00
 
HK Spartak Ústí n. L. Astra A
31.10.
18:00
 
Astra A TJ Loko České Budějovice
7.11.
12:00
 
TJ Turnov Astra A
14.11.
10:00
 
Astra A Jiskra Havlíčkův Brod B
21.11.
12:00
 

 

2.LIGA MLADŠÍ DOROSTENKY ČECHY
DOMÁCÍ
HOSTÉ
DATUM
ČAS
VÝSLEDEK
Astra TJ Slavoj Tachov, z.s.
12.9.
18:00
ZRUŠENO
DHK Pardubice AstraAstra
20.9.
9:30
42 : 14
Sokol Písek B Astra
27.9.
11:00
34 : 16
Házená Mělník Astra
3.10.
17:00
34 : 23
Astra TJ Sokol Kobylisy II.
10.10.
9:00
 
Jiskra Třeboň Astra
17.10.
16:00
 
Astra TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
24.10.
18:00
 
DHK Baník Most B Astra
31.10.
16:00
 
Astra Spartak Příbram
7.11.
10:00
 
Házená Kynžvart Astra
14.11.
12:00
 
Astra HK Slavia VŠ Plzeň
21.11.
10:00
 

 

PŘEBOR PRAHY STARŠÍ ŽÁKYNĚ
DATUM
ČAS DOMÁCÍ
HOSTÉ
VÝSLEDK
24.10.
2. turnaj - Astra
8:00
Astra
Sokol Vršovice
 
   
10:20
DHK Baník Most
Astra
 
   
12:20
Astra
DHC Slavia Praha B
 
   
14:20
HK Spartak Ústí n. L.
Astra
 
 

Pražská kvalifikace o nasazení do ŽL

  7.10. 17:30 Astra Sokol Vršovice  
12.10. 17:30 TJ Sokol Kobylisy II. Astra  
14.10. 17:30 Astra HC Háje Praha  
20.10. 17:00 DHC Slavia Praha A Astra  
 
PŘEBOR PRAHY MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
DATUM
ČAS DOMÁCÍ
HOSTÉ
VÝSLEDEK
13.9.
1.turnaj - Háje
9:00 HC Háje Praha bílí

Astra

20 : 16
    10:45 Astra DHC Slavia Praha A 11 : 12
    12:30 TJ Sokol Kobylisy II. Astra 16 : 21
    14:15 Astra HC Háje Praha zelení 18 : 8
 
4.10. 2.turnaj 8:00 Astra Sokol Vršovice 6 : 4
    10:40 DHC Slavia Praha A Astra 11 : 0
    13:20 Astra HC Háje Praha bílí 6 : 26
    15:20 DHC Slavia Praha B Astra 14 : 5
 
11.10. 3.turnaj 9:20 Astra TJ Sokol Kobylisy II.  
    11:20 HC Háje Praha bílí Astra  
    12:40 Astra Sokol Vršovice  
    14:00 DHC Slavia Praha B Astra  
 
PŘÍPRAVKA
DATUM
 
MÍSTO
29.9.
přátelské utkáni s Vrškama
TJ Astra
11.10.
4+1 turnaj
TJ Astra
8.11.
4+1 turnaj
Sokol Kobylisy
28-29.11.
6+1 turnaj
Pardubice
12.12. 4+1 turnaj Sokol Vršovice